Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szpadzistki na podium

Szpadzistki na podium Data publikacji: 14 kwietnia 2014Kolejne sukcesy zanotowały zawodniczki Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego. Trzy brązowe medale wywalczyły nasze szpadzistki podczas Pucharu Żubrów w Krzeszowicach, zaś na turnieju Challenge Wratislavia, świetnie zaprezentowała się Martyna Adamska.

Brązowe krążki wywalczyły: Martyna Adamska, Patrycja Ziętek i Julia Gwóźdź, udowadniając tym samym, że należą do najlepszych w kraju.

Kolejny sukces Martyna Adamska zanotowała także podczas turnieju Challenge Wratislavia we Wrocławiu. Nasza reprezentantka zajęła świetne 6. miejsce na ponad 100 zawodniczek rywalizujących w jej kategorii wiekowej. W pierwszej dwudziestce uplasowały się: Oliwia Włoczka i Julia Gwóźdź, potwierdzając dobrą formę podczas największego w Europie turnieju szermierczego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Źródło: Bytomskie Towarzystwo Szermiercze

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.