Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki zagrają z wiceliderem

Szombierki zagrają z wiceliderem Data publikacji: 5 maja 2017Piłkarze Szombierek Bytom podejmą w sobotę, 6 maja u siebie drużynę Warty Zawiercie. Nasz najbliższy rywal to wicelider IV ligi. Początek spotkania o 17.00.

Zieloni po 24. kolejkach mają na swoim koncie 39. punktów i zajmują wysokie 6. miejsce w tabeli IV ligi. Z kolei nasz najbliższy rywal jest na 2. miejscu z dorobkiem 48. punktów. Do lidera – Gwarka Tarnowskie Góry – zawiercianie tracą 11. punktów.

Zapraszamy 6 maja o 17.00 na stadion miejski przy Frycza – Modrzewskiego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.