Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki Rally Cup 2018 - runda 2

Szombierki Rally Cup 2018 - runda 2 Data publikacji: 12 czerwca 2018Miłośnicy szybkich samochodów znowu będą się ścigać w Bytomiu – Szombierkach. Zapraszamy na kolejną /drugą/ edycję Szombierek Rally Cup, która odbędzie się już 17 czerwca przy ul. Frycza – Modrzewskiego.

Impreza w Bytomiu – Szombierkach rozpocznie się o 11.00, a miłośnicy szybkich samochodów będą się ścigać na trasie składającej się z jednego odcinka specjalnego o długości około 3 km, przejeżdżanego 4-krotnie.

Ze względu na sprawne przeprowadzenie zawodów organizator przewidział 70 miejsc na liście startowej. Aby wystartować w zawodach wystarczy być posiadaczem sprawnego samochodu osobowego z ważnymi badaniami technicznymi oraz ważnym ubezpieczeniem OC. Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy , a pilot musi mieć ukończone 17 lat.

Więcej informacji o imprezie można uzyskać u organizatora na stronie Rajdówka.pl

Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.