Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2018, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki Rally Cup 2018

Szombierki Rally Cup 2018 Data publikacji: 28 lutego 2018Miłośnicy szybkich samochodów znowu będą się ścigać w Bytomiu – Szombierkach. Zapraszamy na kolejną edycję Szombierek Rally Cup, która odbędzie się już 4 marca.

Impreza w Bytomiu – Szombierkach rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 17.00, a miłośnicy szybkich samochodów będą się ścigać na trasie składającej się z jednego odcinka specjalnego o długości 2200 metrów, przejeżdżanego 4-krotnie.

Ze względu na sprawne przeprowadzenie zawodów organizator przewidział 70 miejsc na liście startowej. Aby wystartować w zawodach wystarczy być posiadaczem sprawnego samochodu osobowego z ważnymi badaniami technicznymi oraz ważnym ubezpieczeniem OC. Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy , a pilot musi mieć ukończone 17 lat.

Więcej informacji o imprezie można uzyskać od organizatora poprzez kontakt na oficjalnym fanpage`u pod adresem lub na stronie Rajdówka.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.