Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki poznały rywali w IV lidze

Szombierki poznały rywali w IV lidze Data publikacji: 6 lipca 2016Szombierki Bytom po spadku do IV ligi decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej będą występowały w I grupie. Popularni Zieloni poznali również rywali w sezonie 2016/2017.

W grupie I zagrają oprócz Szombierek Bytom również trzej inni spadkowicze z III ligi – Ruch II Chorzów, Piast II Gliwice oraz Grunwald Ruda Śląska. Wśród innych zespołów z jakimi przyjdzie rywalizować naszym piłkarzom będą między innymi drużyny: Gwarka Tarnowskie Góry, Ruchu Radzionków, Sarmacji Będzin MKS Myszków, Slavii Ruda Śląska, Concordii Knurów czy Warty Zawiercie.

Treningi piłkarze Zielonych wznowią już w poniedziałek, 11 lipca, zaś runda jesienna sezonu 2016/2017 rozpocznie się prawdopodobnie 13 sierpnia.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.