Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki liderem, Polonia wiceliderem IV ligi

Szombierki liderem, Polonia wiceliderem IV ligi Data publikacji: 4 grudnia 2017Bytomskie zespoły występujące w IV lidze mają powody do zadowolenia. Piłkarze Szombierek zostali mistrzami jesieni w I grupie IV ligi, zaś Poloniści rundę jesienną zakończyli ostatecznie na pozycji wicelidera II grupy.

Popularni „Zieloni” po rozegraniu 15. kolejek mają na swoim koncie 36. punktów i bilans bramkowy 27:8. Nad drugim w tabeli Ruchem Radzionków drużyna Szombierek ma przewagę czterech punktów. Z kolei BS Polonia Bytom po 15. kolejkach ma na koncie 29. punktów i bilans bramkowy 28:19 i traci do lidera – LKS Bełk – cztery punkty. To oznacza, że podczas rundy wiosennej kibice na pewno na brak emocji nie będą narzekać.

Rozgrywki IV ligi zostaną wznowione w marcu 2018 roku.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.