Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych.

Szombierki gromią rywali

Szombierki gromią rywali Data publikacji: 25 września 2016

Aż pięć bramek zobaczyli kibice Szombierek Bytom, którzy wczoraj, 24 września dopingowali swój zespół. Popularni Zieloni pokonali Górnik Piaski 5:0.

Prowadzenie w meczu nasi zdobyli już w 9. minucie po strzale Jarnota. Przed przerwą podwyższył na 2:0 Krzykawski. Po zmianie stron dzięki bramkom Jarnota, Papisa i Morysa, Szombierki rozgromiły rywala 5:0. Po dziewięciu kolejkach Zieloni mają na koncie 9. punktów i zajmują w IV lidze 13. miejsce.

Najbliższy przeciwnik Szombierek to drużyna z najwyższej półki. W sobotę, 1 października Zieloni zagrają na wyjeździe z Wartą Zawiercie o godzinie 11.00. Wcześniej, bo już w najbliższą środę, 28 września  Zieloni zagrają w Pucharze Polski o godzinie 16.30. Przeciwnikiem będzie drużyna Orła Miedary.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Szombierki Bytom