Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Szkolenia dla podatników

Szkolenia dla podatników Data publikacji: 14 listopada 2017Jesteś mikroprzedsiębiorcą? Nie wiesz co to JPK_VAT ?  Przyjdź do urzędu skarbowego a dowiesz się więcej.

W każdym urzędzie skarbowym w listopadowe wtorki będzie można uzyskać pomoc i porady z zakresu Jednolitego Pliku Kontrolnego. Akcja skierowana jest w szczególności do mikroprzedsiębiorców – to oni bowiem od 2018 roku dołączą do grona podmiotów objętych obowiązkiem wysyłania JPK_VAT.

W każdy wtorek listopada o godz. 13 w Urzędzie Skarbowym w Bytomiu będą prowadzone specjalne szkolenia w zakresie Jednolitego Pliku Kontrolnego. W Bytomiu dotyczy to ponad 4 tys. 800 przedsiębiorców.

Spotkania odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 92, w sali konferencyjnej.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arc interia.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.