Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Szkolenia dla nowych przedsiębiorców

Szkolenia dla nowych przedsiębiorców Data publikacji: 9 listopada 2017Specjaliści pomogą rozpoczynającym działalność gospodarczą poruszać się w gąszczu przepisów dotyczących podatków.

Zainteresowani uzyskają informacje o podstawowych prawach i obowiązkach podatkowych przedsiębiorców. Szkolenie odbędzie się 27 listopada o godz. 9 w siedzibie Urzędu Skarbowego przy ul. Wrocławskiej 92 (sala konferencyjna).

Natomiast o godzinie 10 zostanie przeprowadzone szkolenie dla przedsiębiorców, którego tematem będzie E-Składka (jeden przelew na własny rachunek w ZUS) oraz JPK_VAT (nowe obowiązki mikroprzedsiębiorców od 1 stycznia 2018 r.).

Szkolenia są darmowe. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arc gazetaprawna.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.