Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szermierze znowu z medalami

Szermierze znowu z medalami Data publikacji: 6 czerwca 2014Kolejne zawody szermiercze tym razem okazały się szczęśliwe dla seniorów reprezentujących BTS Bytom. Podczas turnieju w Knurowie wywalczyli dwa medale: złoty i srebrny.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Justyna Ziętek, z kolei Grzegorz Ziemecki, który wygrał wszystkie walki pucharowe, dopiero w finale musiał uznać wyższość rywala. Podczas turnieju w Knurowie rywalizowali również juniorzy, reprezentujący zarówno klub BTS Bytom, jak i MDK nr 1 Bytom. Patrycja Ziętek z BTS Bytom zajęła ostatecznie 8. miejsce w zawodach, z kolei dwaj zawodnicy MDK nr 1 Bytom – Patryk Adamczyk i Michał Kuczkowski uplasowali się w pierwszej szesnastce mistrzostw.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: BTS Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.