Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szermierze zaprezentują się w Hali na Skarpie

Szermierze zaprezentują się w Hali na Skarpie Data publikacji: 11 grudnia 2017Puchar Bytomia w Szermierce oraz Śląski Maraton Szermierczy Weteranów i Amatorów. To dwie imprezy, które w najbliższy weekend /16-17 grudnia/ zagoszczą w Hali na Skarpie. O tytuł najlepszych szermierzy będą walczyć zarówno młodzi, jak również starsi miłośnicy szpady, szabli i floretu.

Zawody rozpoczną się w sobotę, 16 grudnia o 10.00 rywalizacją wśród dzieci z rocznica 2008 i młodszych. Po nich o medale powalczą starsi szermierze oraz młodzicy. Dzień później, w niedzielę 17 grudnia do walki przystąpią dziewczęta, jak również odbędą się kolejne pojedynki w ramach Śląskiego Maratonu Szermierczego.

Impreza ma rangę międzynarodową, dzięki czemu oprócz polskich szermierzy mogą w nim wziąć udział również zawodnicy spoza naszego kraju. Tym samym zapowiada się emocjonujący turniej, na który zapraszamy do Hali na Skarpie. Szczegóły na plakacie.

Turniej odbędzie się pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli, jak również został dofinansowany ze środków gminy Bytom.
Plakat BTS 2017czcionka.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.