Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 sierpinia 2018, Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

WYBIERAMY SENIORA ROKU 2017

Wybierana jest najciekawsza osobowość - przedstawiciel starszego pokolenia, który stanowi wzór do naśladowania dla innych

XIV BYTOMSKIE DNI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznego serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe 7 i 8 września 2018 r. na bytomski Rynek

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Szansa na dotacje dla NGO

Szansa na dotacje dla NGO Data publikacji: 8 czerwca 2017Stawiasz pierwsze kroki w organizacji pozarządowej i brakuje Ci pieniędzy na działalność? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Możesz pozyskać dla swojej organizacji do 5 tys. zł na sprzęt, remont lokalu czy szkolenia.

Nabór wniosków do konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Śląskie Lokalnie 2017: dotacje na rozwój młodych podmiotów, ogłosili: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz Fundusz Lokalny "Ramża".

Konkurs skierowany jest do młodych podmiotów, czyli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, zarejestrowanych na terenie woj. śląskiego nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Przychody tych podmiotów za ostatni zamknięty rok obrotowy nie mogą przekraczać kwoty 25 tys. zł. Organizacje mogą się ubiegać o dotacje w wysokości do 5 tys. zł. Środki te w całości mogą zostać przeznaczone na koszty związane z rozwojem podmiotu (np. zakup sprzętu, remont lokalu, szkolenia).

Termin składania wniosków upływa 14 czerwca. Należy je składać poprzez generator wniosków. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: slaskielokalnie.pl . Można też dzwonić na infolinię: 881 201 333 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do16.00).

Konkurs jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.
Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: slaskie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.