Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2018, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święty Jacek z atrakcjami

Święty Jacek z atrakcjami Data publikacji: 9 sierpnia 2018Warsztaty ceramiczne, gry i zabawy dla dzieci, loteria z atrakcyjnymi fantami i rozbarskie smakołyki czekają na tych, którzy w sobotę przyjadą na doroczny festyn parafialny w kościele św. Jacka.

W sobotę (11 sierpnia), z okazji odpustu parafialnego odbędzie się "Jackowo 2018". W programie występy Muzycznej Gromady Rozbarskiej, koncert dziecięcego zespołu Promyczki Dobra oraz zabawa taneczna z gwiazdą wieczoru – Bernadetą Kowalską z zespołem. Będzie można również coś przekąsić. Nie zabraknie kołoczy, kiszonych ogórków, tustego, krupnioków i wusztów. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie! Początek festynu o godzinie 16:00.

Dzień później, w niedzielę, odbędą się tradycyjne uroczystości odpustowe ku czci. św. Jacka.


plakat promyczki dobra.jpg
 

Autor: ww
Zdjęcia: https://www.facebook.com/fundacjarozbark

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.