Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świętowali w Łagiewnikach

Świętowali w Łagiewnikach Data publikacji: 17 grudnia 2017Na wczorajszej /16 grudnia/ wigilii w Łagiewnikach zjawiło się kilkaset osób, aby wspólnie  przeżyć świąteczny czas. Były pierogi z kapustą i grzybami, bigos, żur oraz barszcz. Organizator zapewnił wiele atrakcji dla dzieci oraz starszych gości.

O część artystyczną zadbali uczniowie łagiewnickich szkół oraz przedszkoli. W trakcie imprezy dzieci stworzyły łańcuch choinkowy, który miał około 200 metrów. Planujemy zawiesić go na oświetlonej choince przy ulicy Świętochłowickiej – powiedział Michał Lewicki, organizator wigilii.

Dorośli mogli zakupić świąteczne wyroby przygotowane przez uczniów, a wszyscy głosowali na najładniejszą Eko Bombkę. Było z czego wybierać. Na konkurs trafiły 53 prace. W ramach akcji Świąteczna Łapa przeprowadzono zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla bezdomnych zwierząt: koce, karmy, legowiska, kuwety, żwirki, ręczniki, ubranka itp.

Organizatorem spotkania było stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki, którego prezesem jest bytomski radny, Michał Lewicki.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.