Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świętowali w Łagiewnikach

Świętowali w Łagiewnikach Data publikacji: 17 grudnia 2017Na wczorajszej /16 grudnia/ wigilii w Łagiewnikach zjawiło się kilkaset osób, aby wspólnie  przeżyć świąteczny czas. Były pierogi z kapustą i grzybami, bigos, żur oraz barszcz. Organizator zapewnił wiele atrakcji dla dzieci oraz starszych gości.

O część artystyczną zadbali uczniowie łagiewnickich szkół oraz przedszkoli. W trakcie imprezy dzieci stworzyły łańcuch choinkowy, który miał około 200 metrów. Planujemy zawiesić go na oświetlonej choince przy ulicy Świętochłowickiej – powiedział Michał Lewicki, organizator wigilii.

Dorośli mogli zakupić świąteczne wyroby przygotowane przez uczniów, a wszyscy głosowali na najładniejszą Eko Bombkę. Było z czego wybierać. Na konkurs trafiły 53 prace. W ramach akcji Świąteczna Łapa przeprowadzono zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla bezdomnych zwierząt: koce, karmy, legowiska, kuwety, żwirki, ręczniki, ubranka itp.

Organizatorem spotkania było stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki, którego prezesem jest bytomski radny, Michał Lewicki.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.