Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie weekendu przedświątecznego /16-17 grudnia/ oraz w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świętowali działkowcy

Świętowali działkowcy Data publikacji: 1 października 2017Wczoraj świętowały dwa bytomskie Rodzinne Ogrody Działkowe. 85-lecie istnienia obchodził ogród im. Zawadzkiego. W Miechowicach w ROD Wspólna Praca odbył się Dzień Działkowca.

Podczas uroczystości 85-lecia Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Zawadzkiego prezydent miasta Damian Bartyla złożył gratulacje dla wszystkich jego członków na ręce prezesa Franciszka Forysia. - Z okazji jubileuszu 85-lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Zawadzkiego składam na ręce Pana Prezesa najserdeczniejsze gratulacje i życzenia satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności w kolejnych latach dla Zarządu i wszystkich Działkowców współtworzących piękną historię tutejszego Ogrodu - mówił prezydent podczas jubileuszowego spotkania działkowców z ROD im. Zawadzkiego. Jubileusz był wspaniałą okazją do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.

Obchodzony w Miechowicach Dzień Działkowca były idealną okazją do wyróżnienia tych działkowców, którzy ciężką pracą i zaangażowaniem każdego dnia upiększają swój ogródek. I wspólnymi siłami sprawiają, że Rodzinne Ogródki Działkowe są oazą spokoju i miejscem wypoczynku dla tysięcy mieszkańców naszego miasta.

Bytom może poszczycić się bogatą tradycją ogrodnictwa działkowego. Zielone i zadbane działki przyczyniają się nie tylko do reprezentacyjnego wyglądu samych ogrodów, ale stanowią wraz z parkami, skwerami czy obszarami leśnymi zielone płuca i prawdziwą wizytówkę miasta.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.