Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świętowali działkowcy

Świętowali działkowcy Data publikacji: 1 października 2017Wczoraj świętowały dwa bytomskie Rodzinne Ogrody Działkowe. 85-lecie istnienia obchodził ogród im. Zawadzkiego. W Miechowicach w ROD Wspólna Praca odbył się Dzień Działkowca.

Podczas uroczystości 85-lecia Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Zawadzkiego prezydent miasta Damian Bartyla złożył gratulacje dla wszystkich jego członków na ręce prezesa Franciszka Forysia. - Z okazji jubileuszu 85-lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Zawadzkiego składam na ręce Pana Prezesa najserdeczniejsze gratulacje i życzenia satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności w kolejnych latach dla Zarządu i wszystkich Działkowców współtworzących piękną historię tutejszego Ogrodu - mówił prezydent podczas jubileuszowego spotkania działkowców z ROD im. Zawadzkiego. Jubileusz był wspaniałą okazją do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.

Obchodzony w Miechowicach Dzień Działkowca były idealną okazją do wyróżnienia tych działkowców, którzy ciężką pracą i zaangażowaniem każdego dnia upiększają swój ogródek. I wspólnymi siłami sprawiają, że Rodzinne Ogródki Działkowe są oazą spokoju i miejscem wypoczynku dla tysięcy mieszkańców naszego miasta.

Bytom może poszczycić się bogatą tradycją ogrodnictwa działkowego. Zielone i zadbane działki przyczyniają się nie tylko do reprezentacyjnego wyglądu samych ogrodów, ale stanowią wraz z parkami, skwerami czy obszarami leśnymi zielone płuca i prawdziwą wizytówkę miasta.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.