Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 marca 2018, Pelagia, Feliks, Zbyslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC będzie pełnił dyżur w sprawie zgonów.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świętowali działkowcy

Świętowali działkowcy Data publikacji: 1 października 2017Wczoraj świętowały dwa bytomskie Rodzinne Ogrody Działkowe. 85-lecie istnienia obchodził ogród im. Zawadzkiego. W Miechowicach w ROD Wspólna Praca odbył się Dzień Działkowca.

Podczas uroczystości 85-lecia Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Zawadzkiego prezydent miasta Damian Bartyla złożył gratulacje dla wszystkich jego członków na ręce prezesa Franciszka Forysia. - Z okazji jubileuszu 85-lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Zawadzkiego składam na ręce Pana Prezesa najserdeczniejsze gratulacje i życzenia satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności w kolejnych latach dla Zarządu i wszystkich Działkowców współtworzących piękną historię tutejszego Ogrodu - mówił prezydent podczas jubileuszowego spotkania działkowców z ROD im. Zawadzkiego. Jubileusz był wspaniałą okazją do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.

Obchodzony w Miechowicach Dzień Działkowca były idealną okazją do wyróżnienia tych działkowców, którzy ciężką pracą i zaangażowaniem każdego dnia upiększają swój ogródek. I wspólnymi siłami sprawiają, że Rodzinne Ogródki Działkowe są oazą spokoju i miejscem wypoczynku dla tysięcy mieszkańców naszego miasta.

Bytom może poszczycić się bogatą tradycją ogrodnictwa działkowego. Zielone i zadbane działki przyczyniają się nie tylko do reprezentacyjnego wyglądu samych ogrodów, ale stanowią wraz z parkami, skwerami czy obszarami leśnymi zielone płuca i prawdziwą wizytówkę miasta.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.