Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święto Policji

Święto Policji Data publikacji: 8 lipca 2016Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już wczoraj /7lipca/. Tego dnia w Teatrze Rozbark rozpoczęła się uroczysta akademia. Tradycyjnie już wręczono nagrody i awanse wyróżniającym się policjantom.

Podczas uroczystości Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, Roman Rabsztyn wraz z szefem bytomskiego garnizonu, Karolem Fajerem, wręczył 129 policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne (1 w korpusie oficerów młodszych, 73 w korpusie aspirantów, 55 w korpusie podoficerów).

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, Krzysztof Justyński za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przedterminowo mianował na wyższe stopnie policyjne 5 funkcjonariuszy bytomskiego garnizonu.

W uroczystościach uczestniczył Damian Bartyla, prezydent Bytomia, który wspólnie z komendantem Karolem Fajer za szczególne osiągnięcia w służbie nagrodził 86 policjantów oraz 10 pracowników cywilnych bytomskiej komendy.

Podczas akademii ogłoszono także wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego zorganizowanego wspólnie przez bytomską komendę i Urząd Miejski w Bytomiu.

Zwycięzcą został starszy aspirant Adam Prugar – dzielnicowy z Komisariatu V w Stroszku. Z kolei policjantem z powołania został starszy aspirant Jacek Więckowski - dzielnicowy z Komisariatu I w Miechowicach.


 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.