Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Święto Policji

Święto Policji Data publikacji: 8 lipca 2016Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już wczoraj /7lipca/. Tego dnia w Teatrze Rozbark rozpoczęła się uroczysta akademia. Tradycyjnie już wręczono nagrody i awanse wyróżniającym się policjantom.

Podczas uroczystości Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, Roman Rabsztyn wraz z szefem bytomskiego garnizonu, Karolem Fajerem, wręczył 129 policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne (1 w korpusie oficerów młodszych, 73 w korpusie aspirantów, 55 w korpusie podoficerów).

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, Krzysztof Justyński za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przedterminowo mianował na wyższe stopnie policyjne 5 funkcjonariuszy bytomskiego garnizonu.

W uroczystościach uczestniczył Damian Bartyla, prezydent Bytomia, który wspólnie z komendantem Karolem Fajer za szczególne osiągnięcia w służbie nagrodził 86 policjantów oraz 10 pracowników cywilnych bytomskiej komendy.

Podczas akademii ogłoszono także wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego zorganizowanego wspólnie przez bytomską komendę i Urząd Miejski w Bytomiu.

Zwycięzcą został starszy aspirant Adam Prugar – dzielnicowy z Komisariatu V w Stroszku. Z kolei policjantem z powołania został starszy aspirant Jacek Więckowski - dzielnicowy z Komisariatu I w Miechowicach.


 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.