Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 sierpinia 2018, Nora, Joachim, Roch

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święto Policji

Święto Policji Data publikacji: 8 lipca 2016Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już wczoraj /7lipca/. Tego dnia w Teatrze Rozbark rozpoczęła się uroczysta akademia. Tradycyjnie już wręczono nagrody i awanse wyróżniającym się policjantom.

Podczas uroczystości Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, Roman Rabsztyn wraz z szefem bytomskiego garnizonu, Karolem Fajerem, wręczył 129 policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne (1 w korpusie oficerów młodszych, 73 w korpusie aspirantów, 55 w korpusie podoficerów).

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, Krzysztof Justyński za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przedterminowo mianował na wyższe stopnie policyjne 5 funkcjonariuszy bytomskiego garnizonu.

W uroczystościach uczestniczył Damian Bartyla, prezydent Bytomia, który wspólnie z komendantem Karolem Fajer za szczególne osiągnięcia w służbie nagrodził 86 policjantów oraz 10 pracowników cywilnych bytomskiej komendy.

Podczas akademii ogłoszono także wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego zorganizowanego wspólnie przez bytomską komendę i Urząd Miejski w Bytomiu.

Zwycięzcą został starszy aspirant Adam Prugar – dzielnicowy z Komisariatu V w Stroszku. Z kolei policjantem z powołania został starszy aspirant Jacek Więckowski - dzielnicowy z Komisariatu I w Miechowicach.


 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.