Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Świetna gra naszych tenisistów

Świetna gra naszych tenisistów Data publikacji: 21 lutego 2014Zawodnicy Górnika Bytom rewelacyjnie spisują się na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu. Do ćwierćfinału awansowali: Karol Duś oraz Paulina Lewandowska i Agata Borgman.

W ćwierćfinale zagrają także 3 nasze pary deblowe: Karol Krawczyński/Ernest Bezulski i Oskar Michałek/Karol Duś, a także Lewandowska/ Borgman.


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Paulina Lewandowska - źródło Górnik Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.