Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Świeć przykładem - pokaż, jak segregujesz śmieci - Uwaga przedłużamy konkurs!

Świeć przykładem - pokaż, jak segregujesz śmieci - Uwaga przedłużamy konkurs! Data publikacji: 22 kwietnia 2016Do 29 kwietnia /a nie jak było do 22 kwietnia/ można składać prace w ramach konkursu „Pokaż jak segregujesz odpady” organizowanego przez Urząd Miejski w Bytomiu. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie zdjęć lub krótkich nagrań video, na których przedstawią, jak segregują odpady w swoim otoczeniu.

Mogą to być miejsca, np. w kuchni, przedpokoju jak i w ogrodzie, np. przydomowe kompostowniki. Produkujemy coraz więcej śmieci i musimy uczyć się, jak nimi gospodarować w zgodzie z naturą. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do dzielenia się dobrymi praktykami w tym zakresie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – mówi Anna Selwet, Naczelnik Wydziału Ekologii UM.

Jury weźmie pod uwagę kreatywność w aranżacji przestrzeni do segregowania odpadów, właściwe oznakowanie pojemników, ale też jakość i technikę wykonania pracy.

Zdjęcia lub kilka zdjęć z formie fotoreportażu oraz maksymalnie 5 – minutowe filmy, zarejestrowane komórką lub kamerą , trzeba złożyć do 29 kwietnia w Wydziale Ekologii Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2 (pok. 339). Można też wysłać pracę pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: ze@um.bytom.pl.

Wręczenie nagród zaplanowano na 6 maja br.

Zobacz regulamin konkursu

Pobierz oświadczenie

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.