Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Świeć przykładem - pokaż, jak segregujesz śmieci

Świeć przykładem -  pokaż, jak segregujesz śmieci Data publikacji: 16 marca 2016Nie jesteś obojętny na to, gdzie lądują twoje śmieci? A może masz opracowany swój domowy system segregacji odpadów? Podziel się nim z innymi, biorąc udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miejski w Bytomiu.

Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie zdjęć lub krótkich nagrań video, na których przedstawią, jak segregują odpady w swoim otoczeniu. Mogą to być miejsca, np. w kuchni, przedpokoju jak i w ogrodzie, np. przydomowe kompostowniki.

Produkujemy coraz więcej śmieci i musimy uczyć się, jak nimi gospodarować w zgodzie z naturą. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do dzielenia się dobrymi praktykami w tym zakresie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody
– mówi Anna Selwet, Naczelnik Wydziału Ekologii UM.

Jury weźmie pod uwagę kreatywność w aranżacji przestrzeni do segregowania odpadów, właściwe oznakowanie pojemników, ale też jakość i technikę wykonania pracy.

Zdjęcia lub kilka zdjęć z formie fotoreportażu oraz maksymalnie 5 – minutowe filmy, zarejestrowane komórką lub kamerą , trzeba złożyć do 22 kwietnia w Wydziale Ekologii Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2 (pok. 339). Można też wysłać pracę pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: ze@um.bytom.pl.

Wręczenie nagród zaplanowano na 29 kwietnia br.

Zobacz plakat

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz oświadczenie
Autor: AK
Zdjęcia: www.techsterowniki.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.