Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu Data publikacji: 8 grudnia 2017Kochasz zwierzęta i masz wolną sobotę? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu już jutro, 9 grudnia organizuje kolejny spacer z bezdomnymi zwierzakami mieszkającymi w bytomskim schronisku.

Spacery cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród bytomian, dlatego też pracownicy schroniska zdecydowali się na zorganizowanie kolejnej edycji akcji, dzięki której bezdomne zwierzaki mają szansę znaleźć nowy dom. Zapraszamy więc w sobotę, 9 grudnia do Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Łaszczyka od 9.00 do 13.00.

Jak zawsze obowiązuje formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie schroniska, bądź na miejscu w dniu spaceru. Prosimy by osoby, które chcą wziąć udział i mają co najmniej 16 lat zabrały ze sobą zgodę rodzica na udział w spacerze. Spacerowicze poniżej 16 roku życia muszą zabrać ze sobą kogoś dorosłego.

Warto również dodać, że bytomskie schronisko organizuje również akcję „Przezimuj Staruszka”, która ma na celu znalezienie domów tymczasowych, szczególnie dla najstarszych podopiecznych schroniska. Więcej TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.