Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu Data publikacji: 8 grudnia 2017Kochasz zwierzęta i masz wolną sobotę? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu już jutro, 9 grudnia organizuje kolejny spacer z bezdomnymi zwierzakami mieszkającymi w bytomskim schronisku.

Spacery cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród bytomian, dlatego też pracownicy schroniska zdecydowali się na zorganizowanie kolejnej edycji akcji, dzięki której bezdomne zwierzaki mają szansę znaleźć nowy dom. Zapraszamy więc w sobotę, 9 grudnia do Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Łaszczyka od 9.00 do 13.00.

Jak zawsze obowiązuje formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie schroniska, bądź na miejscu w dniu spaceru. Prosimy by osoby, które chcą wziąć udział i mają co najmniej 16 lat zabrały ze sobą zgodę rodzica na udział w spacerze. Spacerowicze poniżej 16 roku życia muszą zabrać ze sobą kogoś dorosłego.

Warto również dodać, że bytomskie schronisko organizuje również akcję „Przezimuj Staruszka”, która ma na celu znalezienie domów tymczasowych, szczególnie dla najstarszych podopiecznych schroniska. Więcej TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.