Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
27 kwietnia 2018, Felicja, Teofil, Zyta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Świąteczny spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu Data publikacji: 8 grudnia 2017



Kochasz zwierzęta i masz wolną sobotę? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu już jutro, 9 grudnia organizuje kolejny spacer z bezdomnymi zwierzakami mieszkającymi w bytomskim schronisku.

Spacery cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród bytomian, dlatego też pracownicy schroniska zdecydowali się na zorganizowanie kolejnej edycji akcji, dzięki której bezdomne zwierzaki mają szansę znaleźć nowy dom. Zapraszamy więc w sobotę, 9 grudnia do Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Łaszczyka od 9.00 do 13.00.

Jak zawsze obowiązuje formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie schroniska, bądź na miejscu w dniu spaceru. Prosimy by osoby, które chcą wziąć udział i mają co najmniej 16 lat zabrały ze sobą zgodę rodzica na udział w spacerze. Spacerowicze poniżej 16 roku życia muszą zabrać ze sobą kogoś dorosłego.

Warto również dodać, że bytomskie schronisko organizuje również akcję „Przezimuj Staruszka”, która ma na celu znalezienie domów tymczasowych, szczególnie dla najstarszych podopiecznych schroniska. Więcej TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.