Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny koncert w Bytomiu

Świąteczny koncert w Bytomiu Data publikacji: 23 grudnia 2017Już po raz trzeci czerwone ciężarówki Świętego Mikołaja zawitały do Bytomia. Jednak tym razem w naszym mieście odbyła się najważniejsza część dorocznej trasy - wielki finał!

Tysiące bytomian i mieszkańców okolicznych miast bawiło się wczoraj podczas finału świątecznej trasy Coca-Coli. Na wszystkich czekały fantastyczne atrakcje: fabryka upominków, specjalny pokój gdzie można było sobie zrobić zdjęcie ze św. Mikołajem, personalizowane puszki Coca-Coli, wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja oraz masa konkursów, gier i zabaw.

Na głównej scenie od 15.00 odbywały się koncerty. W pierwszej kolejności wystąpili bytomscy artyści m.in. Zespół Wokalny VIVO, Aleksandra Krzosa, Zespół Wokalny Piccolo, Enigma Reprezentant czy HAPPY CREW. O 17.30 rozpoczęła się główna część imprezy. Jako pierwsze wystąpiły niezwykle popularne, grające śląskie wersje znanych przebojów Frele. Tego wieczoru na czerwonej scenie ppe: Young Stadium i gwiazda wieczoru - uczestniczka Eurowizji, Cleo!

Wspaniały wieczór zakończył pokaz fajerwerków. W specjalnej strefie na wszystkich czekali też znani polscy youtuberzy: Maffashion, Abstrachuje.TV i Rezigiusz. Imprezę prowadziła para prezenterów Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.