Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny koncert w Bytomiu

Świąteczny koncert w Bytomiu Data publikacji: 23 grudnia 2017Już po raz trzeci czerwone ciężarówki Świętego Mikołaja zawitały do Bytomia. Jednak tym razem w naszym mieście odbyła się najważniejsza część dorocznej trasy - wielki finał!

Tysiące bytomian i mieszkańców okolicznych miast bawiło się wczoraj podczas finału świątecznej trasy Coca-Coli. Na wszystkich czekały fantastyczne atrakcje: fabryka upominków, specjalny pokój gdzie można było sobie zrobić zdjęcie ze św. Mikołajem, personalizowane puszki Coca-Coli, wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja oraz masa konkursów, gier i zabaw.

Na głównej scenie od 15.00 odbywały się koncerty. W pierwszej kolejności wystąpili bytomscy artyści m.in. Zespół Wokalny VIVO, Aleksandra Krzosa, Zespół Wokalny Piccolo, Enigma Reprezentant czy HAPPY CREW. O 17.30 rozpoczęła się główna część imprezy. Jako pierwsze wystąpiły niezwykle popularne, grające śląskie wersje znanych przebojów Frele. Tego wieczoru na czerwonej scenie ppe: Young Stadium i gwiazda wieczoru - uczestniczka Eurowizji, Cleo!

Wspaniały wieczór zakończył pokaz fajerwerków. W specjalnej strefie na wszystkich czekali też znani polscy youtuberzy: Maffashion, Abstrachuje.TV i Rezigiusz. Imprezę prowadziła para prezenterów Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.