Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczny koncert w Bytomiu

Świąteczny koncert w Bytomiu Data publikacji: 23 grudnia 2017Już po raz trzeci czerwone ciężarówki Świętego Mikołaja zawitały do Bytomia. Jednak tym razem w naszym mieście odbyła się najważniejsza część dorocznej trasy - wielki finał!

Tysiące bytomian i mieszkańców okolicznych miast bawiło się wczoraj podczas finału świątecznej trasy Coca-Coli. Na wszystkich czekały fantastyczne atrakcje: fabryka upominków, specjalny pokój gdzie można było sobie zrobić zdjęcie ze św. Mikołajem, personalizowane puszki Coca-Coli, wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja oraz masa konkursów, gier i zabaw.

Na głównej scenie od 15.00 odbywały się koncerty. W pierwszej kolejności wystąpili bytomscy artyści m.in. Zespół Wokalny VIVO, Aleksandra Krzosa, Zespół Wokalny Piccolo, Enigma Reprezentant czy HAPPY CREW. O 17.30 rozpoczęła się główna część imprezy. Jako pierwsze wystąpiły niezwykle popularne, grające śląskie wersje znanych przebojów Frele. Tego wieczoru na czerwonej scenie ppe: Young Stadium i gwiazda wieczoru - uczestniczka Eurowizji, Cleo!

Wspaniały wieczór zakończył pokaz fajerwerków. W specjalnej strefie na wszystkich czekali też znani polscy youtuberzy: Maffashion, Abstrachuje.TV i Rezigiusz. Imprezę prowadziła para prezenterów Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.