Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Świąteczna draka w Nibylandii

Data publikacji: 18 grudnia 2013Klasyczna opowieść o Piotrusiu Panu posłużyła w tym roku za kanwę scenariusza kolejnej Gali Świąt Bożego Narodzenia, która na stałe wpisała się w tradycję Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych.

Każde spotkanie z młodymi artystami ze „społecznej" jest wyjątkowe. Tak było i tym razem. Sala Bytomskiego Centrum Kultury wypełniła się po brzegi, a młodzi artyści opowiadali widzom historię Piotrusia Pana ratującego z rąk kapitana Haka samego... Świętego Mikołaja!

Wśród gości znaleźli się, oprócz rodziców i krewnych uczniów oraz przyjaciół szkoły, także wolontariusze z miechowickiej grupy integracyjnej Nasze Słoneczka. 

Warto podkreślić, że co roku w świąteczne spektakle szkoły społecznej przez kilka tygodni angażują się uczniowie, rodzice i nauczyciele, a na scenie przewija się niemal 150 artystów.Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: ZOSS

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.