Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukcesy tenisistów Górnika

Data publikacji: 28 stycznia 2014W. Radwan.jpgKolejne medale wywalczyli nasi tenisiści na arenach krajowych. Wiktor Radwan został Mistrzem Polski w deblu i brązowym medalistą w singlu, zaś Alan Bojarski brązowy krążek wywalczył w deblu na Mistrzostwa Polski skrzatów. Tym samym po raz kolejny zawodnicy Górnika Bytom potwierdzili, że należą do krajowej czołówki tenisa ziemnego.

Dla Wiktora Radwana zdobycie dwóch medali na jednej imprezie jest jego dotychczasowym największym sukcesem w karierze. W finale debla grając w parze z Konradem Słowikiem (TKT Tarnów) pokonali debel Kozielski-Mol (Beskidy Ustroń) 6:1, 6:3.

Kolejną szansę na zdobycie medali już w marcu będą miały drużyny kobiet i mężczyzn Górnika Bytom, które zagrają w wielkim finale Mistrzostw Polski.


Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.