Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukcesy tenisistów Górnika

Sukcesy tenisistów Górnika Data publikacji: 11 grudnia 2013W finałach zagrali:

· Mężczyzn: P. Filipek pokonał M. Kowalczyka;

· Juniorów: K. Duś pokonał Sz. Wieczorka;

· Młodzików: M. Ziomber pokonał P. Gładysza;

· Skrzatów: P. Gładysz pokonał A. Bojarskiego.

Bardzo dobrze zaprezentowali się także nasi zawodnicy w turniejach międzynarodowych. Błażej Koniusz dotarł do półfinału singla i wygrał turniej deblowy w Opavie, zaś Grzegorz Panfil podczas turnieju w Larnace awansował do półfinału oraz wygrał turniej deblowy. Kolejnym sukcesem jest awans juniorów, juniorek i kadetek do finałów Drużynowych Mistrzostw Juniorów i Kadetek, które między 20 a 22 grudnia odbędą się w Warszawie.

Szczegóły oraz wyniki tutaj


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.ksgornik.bytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.