Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukcesy młodych łuczników

Sukcesy młodych łuczników Data publikacji: 4 lipca 2017Dobrymi wynikami mogą się pochwalić młodzi łucznicy z LKS Tempo Stolarzowice, którzy wzięli udział w I Otwartym Pucharze Rudy Śląskiej w Łucznictwie Dzieci i Młodzików.

W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników z różnych województw m.in. świętokrzyskiego, małopolskiego i wielkopolskiego. Najmłodszy z nich miał 7 lat. Wśród nich znaleźli się też zawodnicy z bytomskiego klubu.

W swoich kategoriach wiekowych drugie miejsce wywalczyła Karolina Błaszczyk, na czwartych pozycjach uplasowali się Hanna Janik, Szymon Czarnik, Eliza Jaworska oraz Łukasz Miś. Łącznie w klasyfikacji klubowej reprezentanci Bytomia wystrzelali trzecie miejsce.

Autor: AK
Zdjęcia: arch LKS Tempo Stolarzowice

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.