Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukcesy młodych łuczników

Sukcesy młodych łuczników Data publikacji: 4 lipca 2017Dobrymi wynikami mogą się pochwalić młodzi łucznicy z LKS Tempo Stolarzowice, którzy wzięli udział w I Otwartym Pucharze Rudy Śląskiej w Łucznictwie Dzieci i Młodzików.

W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników z różnych województw m.in. świętokrzyskiego, małopolskiego i wielkopolskiego. Najmłodszy z nich miał 7 lat. Wśród nich znaleźli się też zawodnicy z bytomskiego klubu.

W swoich kategoriach wiekowych drugie miejsce wywalczyła Karolina Błaszczyk, na czwartych pozycjach uplasowali się Hanna Janik, Szymon Czarnik, Eliza Jaworska oraz Łukasz Miś. Łącznie w klasyfikacji klubowej reprezentanci Bytomia wystrzelali trzecie miejsce.

Autor: AK
Zdjęcia: arch LKS Tempo Stolarzowice

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.