Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukcesy judoków na Olimpiadzie Młodzieży

Sukcesy judoków na Olimpiadzie Młodzieży Data publikacji: 11 maja 2017Judocy i judoczki Czarnych Bytom po raz kolejny udowodnili, że należą do najlepszych w kraju. Nasi reprezentanci rewelacyjnie spisali się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, wygrywając zarówno wśród chłopców, jak i dziewczyn klasyfikację najlepszych klubów w Polsce.

W zawodach, które /5-6 maja/ odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim wzięło udział 250 juniorów młodszych z całej Polski. Wśród medalistów reprezentujących Czarnych Bytom byli: Matejko Natalia, Kolbusz Katarzyna, Kropska Natalia, Głogowska Karolina, Gaj Aleksandra, Witalis Wojciech, Binek Jakub, Chryst Bartosz oraz Szewczyk Mateusz.

W klasyfikacji klubów Czarni Bytom byli bezkonkurencyjni, zdobywając w obydwu kategoriach 1. miejsce. Chłopcy wywalczyli w sumie 44 punkty, zaś dziewczęta – 48 punktów.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.