Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sukces uczniów SP nr 2

Sukces uczniów SP nr 2 Data publikacji: 5 marca 2018Już po raz piąty uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w eliminacjach regionalnych Międzynarodowego Konkursu "Odyseja Umysłu" i po raz kolejny odnieśli sukces.

W tegorocznych zmaganiach wzięły udział 64 drużyny z województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Bytomską szkołę reprezentowały dwie drużyny: grupa młodzieży z drugiej klasy gimnazjum oraz ośmio i dziewięciolatki w kategorii juniorów.

Za spektakl "Nieziemska miejscówka" gimnazjaliści zostali nagrodzeni I miejscem, uzyskując świetną punktację i awansując do Finału Ogólnopolskiego w Gdyni, gdzie 24 i 25 marca będą reprezentować bytomską szkołę.

W kategorii juniorów - najmłodsze dzieci: ośmio- i dziewięciolatki, przedstawiły "Kuchenne rewelacje" w scenerii kreatywnej kuchni. Maluchy zachwyciły sędziów, zdobywając w swoim debiucie aż 226 punktów na 250 możliwych.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch.SP nr 2

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.