Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sukces młodych logistyków

Sukces młodych logistyków Data publikacji: 30 października 2017Wśród 532 uczniów kształcących się w klasach logistycznych i spedytorskich z całego kraju, którzy zakwalifikowali się do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, znaleźli się też młodzi bytomianie. I tak do I etapu olimpiady przystąpiło 15 uczniów z klas kształcących się w zawodzie technik logistyk Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

Do etapu okręgowego zakwalifikowało się dwóch uczniów klasy IV CT; Wojciech Sobański oraz Jarosław Turłajew, którzy przekroczyli próg 22 punktów.

Drugi etap zmagań młodych logistyków zaplanowano na 1 grudnia. Warto dodać, że konkurencja była niebagatelna, bo w 10 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej wzięło udział 7548 uczniów.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arch. ZSAEiO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.