Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukces bytomskich hokeistów

Sukces bytomskich hokeistów Data publikacji: 16 listopada 2017Hokeiści-amatorzy ADH Polonia Bytom wygrali coroczny turniej Karmas Cup w czeskim mieście Kravare. Warto dodać, że w dwóch poprzednich edycjach /2015-2016/ nasi hokeiści dwukrotnie stawali na 2. miejscu podium.

Poloniści kolejno zagrali z zespołami: Firedraks Brno 5:1, HC RP Auto Bratysława 3:4, TMHL Chemik Kędzierzyn – Kożle 10:1, AHK Makovci 3:1 oraz zremisowali z HC Mesto Kravare 2:2.

W finale nasi hokeiści zagrali ponownie z zespołem HC RP Auto Bratysława, tym razem wygrywając ze słowacką drużyną 6:3.

Warto dodać, że drużyna ADH Polonia Bytom zajmuje pierwsze miejsce w grupie A I ligi w Śląskiej Amatorskiej Lidze Hokeja.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: ADH Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.