Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukces brydżystów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Sukces brydżystów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Data publikacji: 23 maja 2017Ze złotym medalem wrócili do Bytomia dwaj nasi brydżyści – Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta. Na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym nie dali szans swoim rywalom, pewnie wygrywając mistrzostwa, tym samym potwierdzając, że są najlepsi w Polsce.

Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta /obaj BUKS MDK-MOSM Bytom/ osiągnęli na imprezie najlepszy wynik, pokonując drużyny z takich miast, jak: Bolesławiec, Warszawa, Kraków, Skawina, Wrocław czy Poznań.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: BUKS MDK-MOSM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.