Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukces brydżystów

Sukces brydżystów Data publikacji: 15 listopada 2016Bytomscy brydżyści – Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta zajęli 2. miejsce w Młodzieżowym Festiwalu Brydżowym, będącym jednocześnie pierwszym kryteriów kadry. Reprezentanci Brydżowego Uczniowskiego Klubu Sportowego byli najlepszą parą w kategorii do 20 lat (I miejsce po zaciętej walce wywalczyli brydżyści z kategorii do 25 lat).

Spośród zawodników BUKS-u do finału wszedł także Piotr Konarski, który w parze z zawodnikiem ze Skawiny zajął 8. miejsce.

Jeśli nasi reprezentanci /Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta/ będą dalej prezentować tak wysoki poziom, mają szansę dostać się do kadry i reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.festiwalbrydzystow.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.