Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukces amatorskiej drużyny hokeja z Bytomia

Sukces amatorskiej drużyny hokeja z Bytomia Data publikacji: 5 lutego 2018Powstała w 2016 roku drużyna GTA Polonia Bytom odniosła sukces podczas rozgrywanego /3 lutego/ w Skarżysku – Kamiennej Ogólnopolskiego Turnieju Hokeja Amatorskiego. Nasi hokeiści potwierdzili tym samym, że są liczącym się w Polsce zespołem amatorskiego hokeja.

W zawodach wzięły udział cztery zespoły z: Bytomia, Skarżyska – Kamiennej, Sandomierza i Krakowa. Nasi hokeiści podczas turnieju odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując Humbaki Kraków 5:0 oraz Legion Sandomierz 5:0 oraz ponieśli jedną porażkę z gospodarzami Piratem Skarżysko 1:3. Mimo to dzięki lepszemu bilansowi bramek, zwycięzcami imprezy zostali nasi hokeiści.

W drużynie z Bytomia zagrali: Andrzej Dziubosz, Marcin Kowalczyk, Paweł Matunin, Adam Oczkowski, Bogusław Willert, Łukasz Orzechowski, Ryszard Planetorz, Roman Sikora, Radosław Sikora, Sylwester Wietrzyk, Paweł Spałek, Arkadiusz Stawarz, Grzegorz Wieczorek, Łukasz Dudek, Paweł Dudek, Piotr Dziedzic. Zespół trenowany jest przez Roberta Pawłowskiego.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GTA Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.