Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Subregion centralny o efektywności energetycznej

Subregion centralny o efektywności energetycznej Data publikacji: 7 września 2017Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego organizują spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów poddziałań Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Podczas zaplanowanego na 19 września spotkania w Gliwicach,  omówione zostaną poddziałania: 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim, 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, oraz 1.7.3 Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej.

Specjaliści zaprezentują możliwości i zasady uzyskiwania wsparcia w ramach tych projektów oraz udzielą wskazówek jak wystrzegać się błędów i prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie.

Aby się zarejestrować, należy do 15 września wypełnić formularz dostępny na stronie: http://www.subregioncentralny.pl/warsztaty-i-seminaria.html

Wiecej informacji na: http://www.subregioncentralny.pl/.

 
subregion.jpg

 

Autor: AK
Zdjęcia: http://www.subregioncentralny.pl/.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.