Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Subregion centralny o efektywności energetycznej

Subregion centralny o efektywności energetycznej Data publikacji: 7 września 2017Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego organizują spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów poddziałań Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Podczas zaplanowanego na 19 września spotkania w Gliwicach,  omówione zostaną poddziałania: 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim, 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, oraz 1.7.3 Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej.

Specjaliści zaprezentują możliwości i zasady uzyskiwania wsparcia w ramach tych projektów oraz udzielą wskazówek jak wystrzegać się błędów i prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie.

Aby się zarejestrować, należy do 15 września wypełnić formularz dostępny na stronie: http://www.subregioncentralny.pl/warsztaty-i-seminaria.html

Wiecej informacji na: http://www.subregioncentralny.pl/.

 
subregion.jpg

 

Autor: AK
Zdjęcia: http://www.subregioncentralny.pl/.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.