Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Subregion centralny o efektywności energetycznej

Subregion centralny o efektywności energetycznej Data publikacji: 7 września 2017Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego organizują spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów poddziałań Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Podczas zaplanowanego na 19 września spotkania w Gliwicach,  omówione zostaną poddziałania: 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim, 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, oraz 1.7.3 Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej kogeneracji ciepła i energii elektrycznej.

Specjaliści zaprezentują możliwości i zasady uzyskiwania wsparcia w ramach tych projektów oraz udzielą wskazówek jak wystrzegać się błędów i prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie.

Aby się zarejestrować, należy do 15 września wypełnić formularz dostępny na stronie: http://www.subregioncentralny.pl/warsztaty-i-seminaria.html

Wiecej informacji na: http://www.subregioncentralny.pl/.

 
subregion.jpg

 

Autor: AK
Zdjęcia: http://www.subregioncentralny.pl/.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.