Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2019, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Strażackie "Oscary" już po raz trzeci

Strażackie "Oscary" już po raz trzeci Data publikacji: 8 stycznia 2019Ruszyła III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepsze inicjatywy dla lokalnych społeczności „Floriany 2019”, nazwane popularnie strażackimi „Oscarami”. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 15 marca.

Konkurs organizowany jest przez największą organizację pożytku publicznego w Polsce – Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcję miesięcznika „Strażak”. Skierowany jest on do Ochotniczych Straży Pożarnych w całym kraju, które mogą zgłaszać projekty samodzielnie. ale również z jednostkami samorządu terytorialnego, placówkami i instytucjami oświaty, kultury i innych, a także organizacjami pozarządowymi i pracodawcami.

Celem konkursu jest nie tylko promocja i wyróżnienie najlepszych lokalnych inicjatyw społecznych, które wpłynęły na bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców, ale również rozwój i integrację środowiska wokół wspólnych inicjatyw.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w załączonym REGULAMINIE oraz na stronie Floriany

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archwium Związek Ochotniczych Straży Pożarnych

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.