Biuletyn Informacji Publicznej

Liczba odwiedzin: 14857

"NIE DLA CZADU !"W okresie jesienno-zimowym Państwowa Straż Pożarna, odnotowuje zwiększoną ilość wyjazdów do pożarów i zdarzeń powstałych w wyniku użytkowania niesprawnych urządzeń grzewczo-kominowych. Często, przyczyną pożaru jest brak okresowej konserwacji i kontroli urządzeń grzewczych i przewodów kominowych. Apelujemy aby przestrzegać przepisów przeciwpożarowych i budowlanych.
czytaj więcej

2015-11-09


Zawody Pucharu Polski Strażaków PSP

W dniu 10 października 2015 r. w Więcławicach Starych k/Krakowa, odbył się ostatni wyścig „Tour de Cracovia” dla kolarzy walczących w zawodach Pucharu Polski Strażaków PSP pod patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Komendę Miejską PSP w Bytomiu oraz nasze miasto kolejny raz reprezentował sekc. Paweł Mrózek, który wygrał w/w zawody.

Po siedmiu eliminacjach Pucharu Polski w Kolarstwie Szosowym sezonu 2015 w końcowej Klasyfikacji Generalnej o Puchar Komendanta Głównego PSP Paweł Mrózek zajął pierwsze miejsce.

2015-10-16


Nabór do służby przygotowawczej w sekcji finansów

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu z dniem 1 października 2015 roku ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w sekcji finansów KMPSP w Bytomiu.
Pełne informacje na temat naboru można uzyskać pod poniższym linkiem: http://bip.bytom.katowice.kwpsp.gov.pl/371.html

2015-10-01


Nabór do służby przygotowawczej JRG

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu z dniem 1 października 2015 roku ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej KM PSP w Bytomiu.
Pełne informacje na temat naboru można uzyskać pod poniższym linkiem: http://bip.bytom.katowice.kwpsp.gov.pl/370.html

2015-10-01


II Półmaraton Bytomskich Służb Mundurowych

W niedzielę 20.09.2015 r. już po raz siódmy biegacze nie tylko z Polski wzięli udział w Bytomskim Półmaratonie. Tym razem było ich ponad 1500. Najszybciej trasę ponad 21 kilometrów w czasie 01:07:08 pokonał Too Silas Kiprono z Kenii. Po raz kolejny , przeprowadzono Półmaraton Bytomskich Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu. Mundurowym zwycięzcą został mł.ogn. Tomasz Guzdek, pełniący służbę w KM PSP Bytom, II miejsce zajął Michał Janicki z Komisariatu IV Policji w Bytomiu, a III Daniel Dyduk z Wydziału Prewencji KMP Bytom Podczas półmaratonu KM PSP Bytom reprezentowali : mł. ogn. Józef Urbanik, st. sekc. Paweł Holopa, st.sekc. Rafał Droźdiel, sekc. Łukasz Gawlik.

2015-10-01