Biuletyn Informacji Publicznej

Liczba odwiedzin: 31303

Zawiadomienie o zawarciu umowy

Komenda Miejska PSP w Bytomiu zawiadamia, że w dniu 4.08.2017r. została zawarta umowa do zamówienia publicznego pn. "Opracowanie kompleksowego wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, na budowę Strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu przy ul. Łużyckiej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego."
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

2017-08-07


Nabór na stanowisko Referent ds. finansowych w służbie cywilnej

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu z dniem 7 sierpnia 2017 roku ogłasza nabór na stanowisko Referent ds. finansowych w służbie cywilnej.
Pełne informacje na temat naboru można uzyskać pod poniższym linkiem: http://bip.bytom.katowice.kwpsp.gov.pl/389.html

2017-08-07


Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
W ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno – Nurkowego z Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu w dniu 1 sierpnia zorganizowała na kąpielisku odkrytym przy ul. Wrocławskiej pokazy oraz pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się nad zbiornikami wodnymi. czytaj więcej

2017-08-02


Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Komenda Miejska PSP w Bytomiu zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty dot.: "Opracowanie kompleksowego wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, na budowę Strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu przy ul. Łużyckiej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego."
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

2017-07-26


Nabór do służby przygotowawczej w sekcji finansów

Ogłoszenie o zakończeniu naboru do służby przygotowawczej w sekcji finansów (system codzienny) - Zakończenie naboru

2017-07-26