Biuletyn Informacji Publicznej

Liczba odwiedzin: 31303

Nabór na stanowisko Referent ds. organizacyjno-kadrowych w służbie cywilnej

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu z dniem 9 sierpnia 2016 roku ogłasza nabór na stanowisko Referent ds. organizacyjno-kadrowych w służbie cywilnej.
Pełne informacje na temat naboru można uzyskać pod poniższym linkiem: http://bip.bytom.katowice.kwpsp.gov.pl/379.html

2016-08-09


Wyniki Plebiscytu Superstrażak, Superjednostka

Dnia 4 lipca zakończył się plebiscyt
Superstrażak oraz Superjednostka PSP i OSP
województwa śląskiego 2016. czytaj więcej

2016-07-11


XIV Mistrzostwa Śląska Strażaków PSP w Pływaniu

W dniu 1 lipca 2016 r. na obiekcie Kąpieliska Krytego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu odbyły się XIV Mistrzostwa Śląska Strażaków PSP w Pływaniu, do których zostało zgłoszonych 62 zawodników reprezentujących 10 Komend Powiatowych/Miejskich PSP z Tarnowskich Gór, Kłobucka, Cieszyna, Pszczyny, Zabrza, Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Bielska-Białej i Bytomia oraz CS PSP w Częstochowie.

Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z regulaminem zatwierdzonym przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Organizatorami zawodów byli: Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach, Komenda Miejska PSP w Bytomiu , Urząd Miejski w Bytomiu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Damian Bartyla Prezydent Bytomia.

czytaj więcej

2016-07-01


Wizyta Zastępcy Komendanta Głównego PSP

W dniu 16 czerwca 2016 roku zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej – st. bryg. Marek Jasiński spotkał się ze strażakami z KM PSP w Bytomiu oraz zapoznał się z warunkami pełnionej tam przez nich służby.czytaj więcej

2016-06-17


Dzień Strażaka 2016

W dniu 24 maja 2016 r. w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu-Suchej Górze odbyły się Miejskie Obchody Dnia Strażaka. W uroczystości wzięli udział m.in.: Pan Wojciech Szarama – poseł na sejm RP, st. bryg. Jeremi Szczygłowski – Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Katowicach, Damian Bartyla – Prezydent Miasta Bytomia, Andrzej Wężyk - Przewodniczący Rady Miejskiej, Komendanci PSP z Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich, Komendant Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu oraz naczelnicy Urzędu Miejskiego, dyrektorzy i prezesi jednostek współdziałających z Państwową Strażą Pożarną oraz strażacy z powiatu bytomskiego. Zaproszonych gości przywitał oraz wygłosił..czytaj więcej

2016-05-25