Biuletyn Informacji Publicznej

Liczba odwiedzin: 1623

Przekazanie samochodu ratownictwa wodnego


W dniu 22 stycznia 2016 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Katowicach odbyło się uroczyste przekazanie zakupionego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach samochodu ratownictwa wodnego SRw wraz z łodzią płaskodenną MARIMS 550 dla Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu.
czytaj więcej

2016-01-22


Świąteczne Życzenia


W dniu 24 grudnia naszą komendę odwiedził Prezydent Bytomia Damian Bartyla wraz z Radnym Markiem Wilkiem. Wizyta była okazją do złożenia wszystkim funkcjonariuszom najserdeczniejszych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, a także do przekazania kluczyków do nowego samochodu operacyjnego, który został zakupiony z funduszy przekazanych przez Gminę Bytom oraz środków KM PSP Bytom.

2015-12-24


VIII Zawody Mikołajkowe Strażaków w Pływaniu o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

W dniu 15 grudnia strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu startowali w VIII Mikołajkowych Zawodach Strażaków PSP w Pływaniu o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, które były jednocześnie ostatnią rundą „Śląskiej Ligi Strażaków PSP w Pływaniu”. czytaj więcej

2015-12-18


Superstrażak i Superjednostka województwa śląskiego 2015 - plebiscyt Dziennika Zachodniego

W dniu 30 listopada 2015r. zakończyło się głosowanie zorganizowane przez Redakcję Dziennika Zachodniego w plebiscycie Superstrażak oraz Superjednostka województwa śląskiego.czytaj więcej

2015-12-18


"NIE DLA CZADU !"W okresie jesienno-zimowym Państwowa Straż Pożarna, odnotowuje zwiększoną ilość wyjazdów do pożarów i zdarzeń powstałych w wyniku użytkowania niesprawnych urządzeń grzewczo-kominowych. Często, przyczyną pożaru jest brak okresowej konserwacji i kontroli urządzeń grzewczych i przewodów kominowych. Apelujemy aby przestrzegać przepisów przeciwpożarowych i budowlanych.
czytaj więcej

2015-11-09