Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Stoisko Bytomia odwiedzane na Investate Poland 2017

Stoisko Bytomia odwiedzane na Investate Poland 2017 Data publikacji: 22 kwietnia 2017Deweloperzy najliczniejszą grupą, która odwiedza bytomskie stoisko na targach Investate Poland 2017. Pytają zwłaszcza o tereny przy ul. Elektrowni i Racjonalizatorów, a także te należące do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonimicznej.

Zainteresowanie inwestorów i ich świadomość, że mogą lokować kapitał w Bytomiu jest coraz większe. Biorą katalogi z ofertami, pytają, zwłaszcza o dobrze skomunikowane tereny, a to Bytom może im zaoferować.

Tereny przy ul. Elektrowni i Racjonalizatorów znajdują się przy kilku drogach: DK 88, obwodnicy Bytomia i zaledwie 4 kilometry od zjazdu z autostrady A1. Można tu na przykład lokować produkcję, budować stację paliw, hurtownie, magazyny składowe. Blisko znajdują się także niezbędne media: sieci niskiego i wysokiego napięcia, sieć gazowa, wodociągowa i teletechniczna.

Przedsiębiorcy interesują się także możliwościami inwestowania tuż przy Autostradzie Bursztynowej (A1) na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym bardziej, że są one uzbrojone i prowadzą do nich drogi dojazdowe.

Jak można się przekonać w centrum wystawienniczym PTAK Warsaw Expo, nie każde miasto ma do zaoferowania w pełni przygotowane i uzbrojone pod inwestycje obszary.

Poza Bytomiem na targach prezentują się takie miasta, jak Toruń, Malbork, Rzeszów, Jaworzno, Warszawa czy Szczecin.

Targi Investate Poland 2017 to pierwsze tego typu targi w Polsce. Swoje oferty pokazują tu nie tylko miasta, ale także prywatni właściciele gruntów, którzy w tego typu imrezach widzą ogromną szansę - promocji swoich terenów i nawiązania kontaktów. Jak podkreślają uczestnicy targów, obecność w jednym miejscu ludzi, którzy mają wspólny cel, może zaowocować jakimś dobrym, niepowtarzalnym pomysłem.


Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.