Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Stoisko Bytomia odwiedzane na Investate Poland 2017

Stoisko Bytomia odwiedzane na Investate Poland 2017 Data publikacji: 22 kwietnia 2017Deweloperzy najliczniejszą grupą, która odwiedza bytomskie stoisko na targach Investate Poland 2017. Pytają zwłaszcza o tereny przy ul. Elektrowni i Racjonalizatorów, a także te należące do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonimicznej.

Zainteresowanie inwestorów i ich świadomość, że mogą lokować kapitał w Bytomiu jest coraz większe. Biorą katalogi z ofertami, pytają, zwłaszcza o dobrze skomunikowane tereny, a to Bytom może im zaoferować.

Tereny przy ul. Elektrowni i Racjonalizatorów znajdują się przy kilku drogach: DK 88, obwodnicy Bytomia i zaledwie 4 kilometry od zjazdu z autostrady A1. Można tu na przykład lokować produkcję, budować stację paliw, hurtownie, magazyny składowe. Blisko znajdują się także niezbędne media: sieci niskiego i wysokiego napięcia, sieć gazowa, wodociągowa i teletechniczna.

Przedsiębiorcy interesują się także możliwościami inwestowania tuż przy Autostradzie Bursztynowej (A1) na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym bardziej, że są one uzbrojone i prowadzą do nich drogi dojazdowe.

Jak można się przekonać w centrum wystawienniczym PTAK Warsaw Expo, nie każde miasto ma do zaoferowania w pełni przygotowane i uzbrojone pod inwestycje obszary.

Poza Bytomiem na targach prezentują się takie miasta, jak Toruń, Malbork, Rzeszów, Jaworzno, Warszawa czy Szczecin.

Targi Investate Poland 2017 to pierwsze tego typu targi w Polsce. Swoje oferty pokazują tu nie tylko miasta, ale także prywatni właściciele gruntów, którzy w tego typu imrezach widzą ogromną szansę - promocji swoich terenów i nawiązania kontaktów. Jak podkreślają uczestnicy targów, obecność w jednym miejscu ludzi, którzy mają wspólny cel, może zaowocować jakimś dobrym, niepowtarzalnym pomysłem.


Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.