Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 sierpinia 2018, Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Stawka to życie

Data publikacji: 3 października 2017W trosce o zdrowie, a także z myślą o promowaniu i poszerzaniu świadomości zdrowotnej wśród osób starszych, Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza jutro /środa, 4 października/ na spotkanie edukacyjne poświęcone innowacyjnej metodzie leczenia chorób serca.

Gościem spotkania, które rozpocznie się jutro o 12.00 w Beceku, będzie prof. Dariusz Dudek, kardiolog inwazyjny, członek Zarządu EAPCI Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

"Stawka to Życie. Zastawka to Życie" to ogólnopolska kampania społeczna, którą od 2015 roku organizuje Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Jej celem jest promocja wśród Polaków innowacyjnego rozwiązania w medycynie, jakim jest przezcewnikowa implantacja zastawki aortalnej. Kampania służy przybliżeniu możliwości, jakie daje ten zabieg wśród osób, które nie kwalifikują się do chirurgicznego zabiegu oraz zwiększenia ilości wykonywanych zabiegów TAVI w Polsce.

Więcej o kampanii na: http://stawkatozycie.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: www.stawkatozycie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.