Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Stawka to życie

Data publikacji: 3 października 2017W trosce o zdrowie, a także z myślą o promowaniu i poszerzaniu świadomości zdrowotnej wśród osób starszych, Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza jutro /środa, 4 października/ na spotkanie edukacyjne poświęcone innowacyjnej metodzie leczenia chorób serca.

Gościem spotkania, które rozpocznie się jutro o 12.00 w Beceku, będzie prof. Dariusz Dudek, kardiolog inwazyjny, członek Zarządu EAPCI Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

"Stawka to Życie. Zastawka to Życie" to ogólnopolska kampania społeczna, którą od 2015 roku organizuje Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Jej celem jest promocja wśród Polaków innowacyjnego rozwiązania w medycynie, jakim jest przezcewnikowa implantacja zastawki aortalnej. Kampania służy przybliżeniu możliwości, jakie daje ten zabieg wśród osób, które nie kwalifikują się do chirurgicznego zabiegu oraz zwiększenia ilości wykonywanych zabiegów TAVI w Polsce.

Więcej o kampanii na: http://stawkatozycie.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: www.stawkatozycie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.