Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Srebro piłkarzy wodnych

Srebro piłkarzy wodnych Data publikacji: 15 lipca 2016Waterpoliści Polonii Bytom, prowadzeni przez duet trenerów Krzysztof Paczyna i Marek Broncel, znowu udowodnili, że należą do krajowej czołówki. Podczas finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Gorzowie Wielkopolskim /9-10 lipca/ wywalczyli srebrny medal.

Bytomianie po rundzie eliminacyjnej oraz kwalifikacyjnej byli rozstawieni w półfinale turnieju finałowego. Tam spotkali się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który pokonali 16:11, awansując tym samym do finału.

W finale rywalem bytomian był zespół Pałacu Młodzieży Warszawa, z którym nasi piłkarze wodni pod bardzo dobrej grze przegrali 4:7.

Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli: Jakub Siebler i Patryk Cebo /po 4 bramki/ oraz Radosław Paczyna, strzelec 3 bramek.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: WTS Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.