Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Srebrny medal Beaty Pacut w Pucharze Europy

Srebrny medal Beaty Pacut w Pucharze Europy Data publikacji: 11 lipca 2016Rewelacyjnie spisała się w Pucharze Europy reprezentantka Czarnych Bytom – Beata Pacut, która w Bratysławie wywalczyła srebrny medal.

Nasza judoczka rywalizowała w kategorii do 78 kg. W drodze po medal pokonała trzy rywalki: Chorwatkę Ivanę Maranić, Włoszkę Melorę Rosettę i Słowenkę Urske Urek. Dopiero w walce o złoty medal musiała uznać wyższość Ukrainki Anastasiyi Turchyn.

Przypomnijmy, że Beata Pacut wywalczyła w lutym br. złoty medal podczas rozgrywanego w Warszawie Pucharu Świata.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polski Związek Judo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.