Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2018, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Srebrny medal Beaty Pacut w Pucharze Europy

Srebrny medal Beaty Pacut w Pucharze Europy Data publikacji: 11 lipca 2016Rewelacyjnie spisała się w Pucharze Europy reprezentantka Czarnych Bytom – Beata Pacut, która w Bratysławie wywalczyła srebrny medal.

Nasza judoczka rywalizowała w kategorii do 78 kg. W drodze po medal pokonała trzy rywalki: Chorwatkę Ivanę Maranić, Włoszkę Melorę Rosettę i Słowenkę Urske Urek. Dopiero w walce o złoty medal musiała uznać wyższość Ukrainki Anastasiyi Turchyn.

Przypomnijmy, że Beata Pacut wywalczyła w lutym br. złoty medal podczas rozgrywanego w Warszawie Pucharu Świata.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polski Związek Judo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.