Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sprzątanie Świata w Bytomiu

Sprzątanie Świata w Bytomiu Data publikacji: 11 września 2015Już od 22 lat,  zawsze trzeci weekend września poświęcony jest międzynarodowej akcji Sprzątania Świata. W tym też dniu, wszyscy, którym leży na sercu troska o czystość naszej planety, biorą udział w wielkim sprzątaniu swojego miasta.

Tegorocznej akcji, która w Bytomiu ruszy w piątek, 18 września przyświeca hasło „Wyprawa - poprawa”. Podobnie, jak w ubiegłych latach akcja swoim zasięgiem obejmie przede wszystkim tereny przyszkolne oraz inne miejsca, które w specjalnej ankiecie zgłoszeniowej zaznaczą poszczególne szkoły.

Wcześniej, bo 14 września o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2, odbędzie się spotkanie organizacyjne, podczas którego zainteresowane sprzątaniem miasta placówki oświatowe otrzymają worki na odpady oraz rękawice.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, ubiegłoroczna edycja Sprzątania Świata

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.