Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 maja 2018, Iwona, Michal, Dezyriusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sprawdź swoje pływackie umiejętności

Sprawdź swoje pływackie umiejętności Data publikacji: 10 listopada 2017Pływanie to znakomita forma aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. Przekonać się o tym będzie można już 18 listopada na pływalni krytej w Bytomiu podczas Mistrzostw Bytomia w Pływaniu. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił z rówieśnikami.

Wszyscy uczestnicy zawodów klasyfikowani będą w ponad 20 kategoriach wiekowych, dzięki czemu, każdy będzie mógł powalczyć o medale ze swoimi rówieśnikami. Zapisy prowadzone będą od godziny 8.30 do 9.00 w biurze zawodów (hol pływalni).

Rywalizacja wystartuje po rozgrzewkach o godzinie 10.00, a każdy uczestnik podczas zapisów wybierze dwa style, w których czuje się mocny i chce wystartować. Ostateczna klasyfikacja ustalona zostanie na podstawie liczby punktów uzyskanych po obydwu startach.

Regulamin i karty startowe dostępne są do pobrania na profilu Facebook OSIR Bytom
 
plywanie-25.original.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.