Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sprawdź swoje pływackie umiejętności

Sprawdź swoje pływackie umiejętności Data publikacji: 10 listopada 2017Pływanie to znakomita forma aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. Przekonać się o tym będzie można już 18 listopada na pływalni krytej w Bytomiu podczas Mistrzostw Bytomia w Pływaniu. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił z rówieśnikami.

Wszyscy uczestnicy zawodów klasyfikowani będą w ponad 20 kategoriach wiekowych, dzięki czemu, każdy będzie mógł powalczyć o medale ze swoimi rówieśnikami. Zapisy prowadzone będą od godziny 8.30 do 9.00 w biurze zawodów (hol pływalni).

Rywalizacja wystartuje po rozgrzewkach o godzinie 10.00, a każdy uczestnik podczas zapisów wybierze dwa style, w których czuje się mocny i chce wystartować. Ostateczna klasyfikacja ustalona zostanie na podstawie liczby punktów uzyskanych po obydwu startach.

Regulamin i karty startowe dostępne są do pobrania na profilu Facebook OSIR Bytom
 
plywanie-25.original.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.