Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Spotkanie z miłośnikami Bytomia

Spotkanie z miłośnikami Bytomia Data publikacji: 20 września 2016Od 50 lat z pasją i zaangażowaniem zajmują się promowaniem historii Bytomia, aktywnie włączając się w życie miasta. Mowa o Towarzystwie Miłośników Bytomia, które w czwartek /22 września/ w Biurze Promocji Bytomia obchodzić będzie swój jubileusz.

Kolejne w cyklu Spotkanie z ekspertem, będzie miało wyjątkową oprawę. Uroczystym obchodom 50-lecia Towarzystwa Miłośników Bytomia, towarzyszyć będzie wystawa poświecona jego działalności w minionych latach.

Przypomnijmy, że TMB powstało 2 kwietnia 1966 roku, a jej pierwszym prezesem był ówczesny poseł na Sejm RP Józef Kwietniewski. W jego struktury od początku wchodzili muzealnicy, pracownicy nauki, kultury, sztuki i przemysłu, wśród których warto wymienić m.in. dyrektora Muzeum Górnośląskiego, Józefa Ligęzę.

Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Wstęp wolny

Autor: AK
Zdjęcia: TMB, wystawa z okazji 40 -lecia TMB

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.