Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: Energia dla seniora

Spotkanie z ekspertem: Energia dla seniora Data publikacji: 16 października 2017Jak bezpiecznie kupować energię elektryczną? Na co zwracać uwagę, by nie dać się zwieść nieuczciwym sprzedawcom energii? Tym tematom poświęcone zostanie czwartkowe /19 października/ Spotkanie z ekspertem.

Warsztaty pod hasłem Energia dla seniora, kierowane się głównie do starszych mieszkańców naszego miasta, którzy najczęściej padają ofiarą bezwzględnej walki o klienta. Aby przeciwdziałać praktykom nieuczciwych sprzedawców, którzy często wykorzystują nieświadomość i łatwowierność starszych konsumentów, konieczne są akcje informacyjne dotyczące bezpiecznego zakupu energii elektrycznej.

O  tym jak nie dać się oszukać przy zawieraniu umowy sprzedażowej, mówić będą: Joanna Czylok-Walędzińska, Monika Adamus, Beata Ziminga – Malecko oraz Patrycja Klakus.

Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.media-tauron.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.