Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 sierpinia 2018, Joanna, Kazimiera, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: Energia dla seniora

Spotkanie z ekspertem: Energia dla seniora Data publikacji: 16 października 2017Jak bezpiecznie kupować energię elektryczną? Na co zwracać uwagę, by nie dać się zwieść nieuczciwym sprzedawcom energii? Tym tematom poświęcone zostanie czwartkowe /19 października/ Spotkanie z ekspertem.

Warsztaty pod hasłem Energia dla seniora, kierowane się głównie do starszych mieszkańców naszego miasta, którzy najczęściej padają ofiarą bezwzględnej walki o klienta. Aby przeciwdziałać praktykom nieuczciwych sprzedawców, którzy często wykorzystują nieświadomość i łatwowierność starszych konsumentów, konieczne są akcje informacyjne dotyczące bezpiecznego zakupu energii elektrycznej.

O  tym jak nie dać się oszukać przy zawieraniu umowy sprzedażowej, mówić będą: Joanna Czylok-Walędzińska, Monika Adamus, Beata Ziminga – Malecko oraz Patrycja Klakus.

Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.media-tauron.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.