Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 listopada 2017, Flora, Jan, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR?

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR? Data publikacji: 6 kwietnia 2016Gminny program rewitalizacji będzie tematem „Spotkania z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, w czwartek, 7 kwietnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odnową Bytomia – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM. Będzie to pierwsze, niejako organizacyjne spotkanie, związane przygotowaniem do rewitalizacji. Pokażemy bytomianom obszary rewitalizacji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z tym tematem.

Założeniem ustawy o rewitalizacji jest współpraca nad GPR-em władz miasta z mieszkańcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego już niebawem w kilku dzielnicach Bytomia odbywać się będą spotkania z mieszkańcami. W czwartek będziemy już mieli konkretne informacje, kiedy i gdzie odbędą się te spotkania. Przedstawimy też ludzi, którzy będą je organizować – mówi Domogała.

Osoby zainteresowane dowiedzą się też kiedy i w jaki sposób zgłaszać swój pomysł rewitalizacyjny.

Spotkanie z ekspertem rozpocznie się o 17.00.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.