Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 czerwca 2018, Alicja, Marta, Alojz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR?

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR? Data publikacji: 6 kwietnia 2016Gminny program rewitalizacji będzie tematem „Spotkania z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, w czwartek, 7 kwietnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odnową Bytomia – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM. Będzie to pierwsze, niejako organizacyjne spotkanie, związane przygotowaniem do rewitalizacji. Pokażemy bytomianom obszary rewitalizacji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z tym tematem.

Założeniem ustawy o rewitalizacji jest współpraca nad GPR-em władz miasta z mieszkańcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego już niebawem w kilku dzielnicach Bytomia odbywać się będą spotkania z mieszkańcami. W czwartek będziemy już mieli konkretne informacje, kiedy i gdzie odbędą się te spotkania. Przedstawimy też ludzi, którzy będą je organizować – mówi Domogała.

Osoby zainteresowane dowiedzą się też kiedy i w jaki sposób zgłaszać swój pomysł rewitalizacyjny.

Spotkanie z ekspertem rozpocznie się o 17.00.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.