Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR?

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR? Data publikacji: 6 kwietnia 2016Gminny program rewitalizacji będzie tematem „Spotkania z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, w czwartek, 7 kwietnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odnową Bytomia – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM. Będzie to pierwsze, niejako organizacyjne spotkanie, związane przygotowaniem do rewitalizacji. Pokażemy bytomianom obszary rewitalizacji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z tym tematem.

Założeniem ustawy o rewitalizacji jest współpraca nad GPR-em władz miasta z mieszkańcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego już niebawem w kilku dzielnicach Bytomia odbywać się będą spotkania z mieszkańcami. W czwartek będziemy już mieli konkretne informacje, kiedy i gdzie odbędą się te spotkania. Przedstawimy też ludzi, którzy będą je organizować – mówi Domogała.

Osoby zainteresowane dowiedzą się też kiedy i w jaki sposób zgłaszać swój pomysł rewitalizacyjny.

Spotkanie z ekspertem rozpocznie się o 17.00.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.