Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 września 2018, Irena, Stanislaw, Józef

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR?

Spotkanie z ekspertem: dlaczego warto mieć wpływ na GPR? Data publikacji: 6 kwietnia 2016Gminny program rewitalizacji będzie tematem „Spotkania z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, w czwartek, 7 kwietnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odnową Bytomia – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM. Będzie to pierwsze, niejako organizacyjne spotkanie, związane przygotowaniem do rewitalizacji. Pokażemy bytomianom obszary rewitalizacji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z tym tematem.

Założeniem ustawy o rewitalizacji jest współpraca nad GPR-em władz miasta z mieszkańcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego już niebawem w kilku dzielnicach Bytomia odbywać się będą spotkania z mieszkańcami. W czwartek będziemy już mieli konkretne informacje, kiedy i gdzie odbędą się te spotkania. Przedstawimy też ludzi, którzy będą je organizować – mówi Domogała.

Osoby zainteresowane dowiedzą się też kiedy i w jaki sposób zgłaszać swój pomysł rewitalizacyjny.

Spotkanie z ekspertem rozpocznie się o 17.00.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.