Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Spotkanie z Anną Golędzinowską

Spotkanie z Anną Golędzinowską Data publikacji: 10 marca 2017Anna Golędzinowska, polska modelka, autorka książki „Ocalona z piekła”, na której kartach znajdziemy historię jej nawrócenia, już w niedzielę /12 marca/ o 19.00 będzie gościem spotkania w kościele Bożego Ciała w Miechowicach.

Anna Golędzinowska spotyka się z młodymi ludźmi nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Jej świadectwo wiary i to, czym dzieli się z innymi podczas tych spotkań ma uniwersalną wartość. Przez pryzmat swoich doświadczeń, mówi o tym, by szukać szczęścia w prostocie, przebaczać, nie osądzać i nie chować urazy.

Podczas spotkań propaguje także Ruch Czystych Serc, utworzony z myślą o tych, którzy postanawiają zachować czystość do ślubu. Od 13 do 15 marca Anna Golędzinowska będzie też prowadzić rekolekcje dla młodzieży w kościele Bożego Ciała przy ul. Kasztanowej 3 w Miechowicach.

Autor: AK
Zdjęcia: www.idziemy.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.