Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie dla przedsiębiorców Data publikacji: 20 kwietnia 2017Zagadnienia związane z funkcjonowaniem firmy w warunkach konkurencji, będą tematem wykładu „Konkurencyjni przetrwają”, który na zaproszenie Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, wygłosi we wtorek/ 25 kwietnia/ dr hab. Grzegorz Głód.

Grzegorz Głód jest prodziekanem ds. edukacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Obok działalności akademickiej, zajmuje się także doradztwem w sprawach ekonomiczno-rynkowych wielu firmom państwowym oraz prywatnym.

Podczas wykładu bytomscy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat sprawnego prowadzenia firmy w warunkach konkurencji, metodach badania konkurencyjności oraz szansach na rynkowy sukces.

Spotkanie rozpocznie się o 16.00 w sali narad PSS Społem przy pl. Kościuszki 9 (II piętro).

Autor: AK
Zdjęcia: www.msp-24.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.