Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie dla przedsiębiorców Data publikacji: 20 kwietnia 2017Zagadnienia związane z funkcjonowaniem firmy w warunkach konkurencji, będą tematem wykładu „Konkurencyjni przetrwają”, który na zaproszenie Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, wygłosi we wtorek/ 25 kwietnia/ dr hab. Grzegorz Głód.

Grzegorz Głód jest prodziekanem ds. edukacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Obok działalności akademickiej, zajmuje się także doradztwem w sprawach ekonomiczno-rynkowych wielu firmom państwowym oraz prywatnym.

Podczas wykładu bytomscy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat sprawnego prowadzenia firmy w warunkach konkurencji, metodach badania konkurencyjności oraz szansach na rynkowy sukces.

Spotkanie rozpocznie się o 16.00 w sali narad PSS Społem przy pl. Kościuszki 9 (II piętro).

Autor: AK
Zdjęcia: www.msp-24.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.