Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Spotkanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Spotkanie dla małych i średnich przedsiębiorstw Data publikacji: 1 marca 2017Jak ubiegać się o wsparcie w ramach sektora MSP? Jak skorzystać z pożyczek, poręczeń unijnych czy usług doradczych? To tematy pierwszego z serii bezpłatnego spotkania Funduszu Górnośląskiego SA., które zaplanowano na 27 marca w Urzędzie Miejskim w Bytomiu.

Gośćmi spotkania będą m.in. przedstawiciele Funduszu Górnośląskiego SA: Krystyna Czepała oraz Wojciech Zbróg, którzy przedstawią bytomskim przedsiębiorcom zagadnienia związane ze wsparciem biznesu poprzez pożyczki. Będzie też mowa o faktoringu jako narzędziu wspierającym płynność finansową w przedsiębiorstwie oraz wsparciu rozwoju firm w obszarze internacjonalizacji (oferta sieci Enterprise Europe Network dla MŚP z województwa śląskiego).

Spotkanie informacyjne dla małych i średnich firm”, odbędzie się 27 marca o 9.30 w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2, w sali 200 (przewidywany czas spotkania 2-3 godziny). Zgłoszenie uczestnictwa należy potwierdzić do 7 marca, wysyłając mejla na adres: zp@um.bytom.pl. Więcej informacji pod nr. tel.: 32 283 62 21.

Program spotkania
 

Autor: AK
Zdjęcia: www.fgsa.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.