Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Spotkanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Spotkanie dla małych i średnich przedsiębiorstw Data publikacji: 1 marca 2017Jak ubiegać się o wsparcie w ramach sektora MSP? Jak skorzystać z pożyczek, poręczeń unijnych czy usług doradczych? To tematy pierwszego z serii bezpłatnego spotkania Funduszu Górnośląskiego SA., które zaplanowano na 27 marca w Urzędzie Miejskim w Bytomiu.

Gośćmi spotkania będą m.in. przedstawiciele Funduszu Górnośląskiego SA: Krystyna Czepała oraz Wojciech Zbróg, którzy przedstawią bytomskim przedsiębiorcom zagadnienia związane ze wsparciem biznesu poprzez pożyczki. Będzie też mowa o faktoringu jako narzędziu wspierającym płynność finansową w przedsiębiorstwie oraz wsparciu rozwoju firm w obszarze internacjonalizacji (oferta sieci Enterprise Europe Network dla MŚP z województwa śląskiego).

Spotkanie informacyjne dla małych i średnich firm”, odbędzie się 27 marca o 9.30 w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2, w sali 200 (przewidywany czas spotkania 2-3 godziny). Zgłoszenie uczestnictwa należy potwierdzić do 7 marca, wysyłając mejla na adres: zp@um.bytom.pl. Więcej informacji pod nr. tel.: 32 283 62 21.

Program spotkania
 

Autor: AK
Zdjęcia: www.fgsa.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.