Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkaj się z ekspertami od dotacji unijnych

Data publikacji: 5 lipca 2018logo marszałkowo.jpg

Jak prawidłowo wypełniać wnioski o unijne dofinansowanie? Jakich błędów unikać przy rozliczeniu?  Na te, i wiele innych pytań ,11 lipca odpowiedzą eksperci od środków unijnych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Spotkanie jest otwarte.

Będzie ono dotyczyło aktualnie trwających naborów w ramach Poddziałania 9.1.3 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym – OSI oraz Poddziałania 9.2.3 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – OSI  RPO WSL na lata 2014-2020.

W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani realizacją projektów z unijnym wsparciem . Odbędzie się ono w środę, 11 lipca, od 9.00 do 13.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego. Zaplanowano również konsultacje indywidualne z ekspertami.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.