Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sportowy weekend w Bytomiu

Sportowy weekend w Bytomiu Data publikacji: 18 października 2017Kibice piłki nożnej i  tenisa stołowego na brak emocji nie mogą narzekać. Już w najbliższy weekend czekają nas emocjonujące spotkania z udziałem naszych zespołów. U siebie zagrają piłkarze Polonii i Szombierek Bytom oraz tenisiści 3S Polonia Bytom.

Już w piątek, 20 października o 18.00 tenisiści Polonii Bytom zagrają w Hali na Skarpie z UKS-em Warta Kostrzyń nad Odrą. Z kolei w sobotę, 21 października zobaczymy w akcji lidera IV ligi grupy I – Szombierki Bytom. O 15.00 na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego popularni Zieloni będą podejmować Wartę Zawiercie.

W niedzielę, 22 października o 15.00 BS Polonia Bytom podejmie u siebie Kuźnię Ustroń. Zapraszamy na stadion im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.