Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sportowy Turniej Miast i Gmin za nami

Sportowy Turniej Miast i Gmin za nami Data publikacji: 8 czerwca 2018Ponad 200 osób z Bytomia wzięło udział w XXIV Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Nasze miasto już po raz kolejny uczestniczyło w akcji promującej zdrowy styl życia, która odbywa się w całej Polsce.

Przez cztery dni w Bytomiu odbywały się imprezy sportowe, w których dzieci i młodzież  rywalizowały w siatkówce plażowej i czworoboju, a także podczas Dnia Sportu i Aktywności Ruchowej. Warto dodać, że impreza odbyła się w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zobacz sprawozdanie z wydarzenia

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Krajowa Federacji Sportu dla Wszystkich

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.